به اتوماسیون ورزشی خوش آمدید

نرم افزار باشگاه ورزشی مدالیون

اتوماسیون ورزشی نرم افزاری است که مدیریت بهتر جلسات باشگاه را ایجاد می کند.

هدف ما از ساخت و تولید نرم افزار این است که:

برای شما کاربران عزیز به راحتی قابل استفاده باشد

و آنچه را که شما برای ایجاد روان و سریع اجرای کاری خود به آن نیاز دارید، انجام شود.

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت ورزشی 

  • مدیریت پرسنل ورزشی به صورت پیشرفته

نرم افزار مدیریت باشگاه، می‌تواند بدون صرف انرژی زیاد و در کمترین زمان تمام پرسنل باشگاه را مدیریت کند و همچنین توان بهره‌وری از آن‌ها را افزایش دهد.

  • دسته بندی

دسته بندی پیشرفته از جمله مزایای دیگر نرم افزار مدیریت باشگاه می باشد. در این نرم افزار تمام بخش‌ها به صورت ساده تفکیک شده‌اند و در کمترین زمان در دسترس قرار می‌گیرد. برای دسترسی به این اطلاعات، می‌توان از منوهای موجود استفاده کرد.

  • مدیریت اطلاعات

با استفاده از نرم افزار می‌توان تمامی اطلاعات، اسناد و مدارک پرسنل ورزشی را ذخیره و مدیریت کرد، تا بتوان از آن‌ها به شیوه درست و در زمان لازم استفاده کرد.

  • گزارش‌ها و تحلیل‌های هوشمند

در این نرم افزار از گزارش‌های هوشمند و تحلیل‌های پیشرفته استفاده می‌شود. هر مدیری می‌تواند با استفاده از این سامانه تصمیم‌های مدیریتی خود را به درستی اتخاذ کند.

سیستم عامل و بانک اطلاعاتی

پشتیبانی ازسیستم عامل ویندوز و بانک اطلاعاتی

در طراحی و تولید نرم افزار مدیریت ورزشی مدالیون، سازگاری و قابلیت تطبیق با هر نسخه و ورژن سیستم عامل ویندوز همراه می باشد.

استفاده از بانک اطلاعاتی Microsoft SQL Server جهت قدرت بخشیدن به سرعت محاسبات و امنیت در نگهداری داده ها، از دیگر نقاط قوت نرم افزار ورزشی مدالیون می باشد. بخش مدیریت داده ها نیز با بروز رسانی این بانک اطلاعات قدرتمند توسط شرکت Microsoft بروز شده و در حال حاضر نرم افزار قابلیت ارتباط با آخرین نسخه آپدیت شده این بانک اطلاعاتی از طرف شرکت می باشد.

برای دریافت دمو رایگان نرم افزار در قسمت زیر کلیک نمایید.

برای دریافت دمو رایگان نرم افزار در قسمت زیر کلیک نمایید.